Beno Dizayn Promosyon Ürünleri

Infrared Temassız Ateş Ölçer Termometre

Kızılötesi teknolojili vücut termometresi, temassız sıcaklık ölçümü yapılmasını sağlar, saniyeler içinde güvenli ve hijyenik sonuçlar! Kızılötesi gövde termometresi, daha iyi koruma ve güvenlik için ölçümler ve hızlı kontrol için endikedir.

Stok kodu: Care4u

Min. Sipariş: 1 adet

Stok Durumu

Sadece 5 saniyede temassız ölçümler

Doğruluk:

– 32 ° C ila 35 ° C, ± 0.3 ° C

– 35 ° C ila 42 ° C, ± 0.2 ° C

– 42 ° C ila 43 ° C, ± 0.3 ° C

5 ila 15 cm (1,9 inç ila 5,9) arasında ideal ölçüm mesafesi

Sarf malzemeye olan ihtiyaçları ortadan kaldırır, temassız termometre kullanımı ile hastalığın potansiyel yayılmasını azaltır

Geniş formatlı arkadan aydınlatmalı LCD ekran

Hassas temassız kızılötesi ölçüm

30 kayıt için dahili hafıza

CE, RoHS onaylı

FDA onayı

Pil: 2 x 1,5 volt tip AAA

Marka Hakkında

Ocak 2006'da kurulan Urovo Technology Co., Ltd, Mobil Bilgisayarların (PDA) ve Ödeme Terminallerinin önde gelen üreticilerinden biridir. Yıllık ortalama %50 büyüme oranına sahip olan Urovo, şimdi Shenzhen Borsası'nda halka açık bir şirkettir.

2006 yılı sonunda Çin'de ilk PDA'mız I60'ı piyasaya sürdüğümüzde, mobilite endüstrisinde öncü olarak tanındık. Bugün portföyümüze sağlam mobil bilgisayarlar, Android el POS terminalleri, AIDC terminalleri, RFID okuyucu, el barkod tarayıcıları ve taşınabilir termal yazıcılar gibi çeşitli kategorilerden 10'dan fazla ürün ekledik. Ayrıca, istemcilere eksiksiz ve kapsamlı bir çözüm sunmak için donanım cihazlarımızı eksiksiz istemci-sunucu yazılım sistemleri ile tamamlıyoruz.

Shenzhen bulunan üretim tesisimiz, ve satış - destek merkezleri Pekin, Shanghai, ve Guang Zhou. Urovo Hong Kong'u küresel pazarlama ağ geçidimiz olarak kullanarak, dünya çapında 50'den fazla ülkeye ürünlerimizi ve çözümlerimizi sunmak için bizimle çalışan 300'ün üzerinde distribütör, sistem entegratörü ve iş ortağımız bulunmaktadır.

Ürünlerimiz ve çözümlerimiz lojistik, depolama, finans, imalat, perakende, e-ticaret, toptan dağıtım, sağlık, devlet uygulamaları ve daha fazlası gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ölçüm: Selsius