Beno Dizayn Promosyon Ürünleri

Hırsızlığa Karşı Korumalı Sırt Çantası

Günlük kullanıma uygun tasarlanmış şık ve hafif tasarım.

Phantom Lite mükemmel bir seyahat arkadaşıdır. Yüksek kaliteli suya dayanıklı kumaşlardan yapılmıştır ve gece güvenliğiniz için yansıtıcı ayrıntılara sahiptir. Phantom Lite, işe gidip gelme ve seyahatlerinizi daha rahat hale getirmek için tasarlanmıştır. İnce yansıtıcı ayrıntılar ve akıllı depolama sistemi sizi ve eşyalarınızı güvende tutar. İç kısımda 15,6″ dizüstü bilgisayar için yastıklı bir bölme ve tüm eşyalarınız için kullanışlı cepler bulunmaktadır. Entegre USB bağlantı noktası, hareket halindeyken telefonunuzu şarj etmek için kullanışlı bir yol sunar.

Stok kodu: PHANTOM LITE

Min. Sipariş: 25 adet

Stok Durumu

Yanısıtıcı detaylar

Su geçirmez ve leke tutmaz

USB şarj soketi

Gizli hırsızlık önleme bölmeleri

Fonksiyonel iç bölmeler

Markalama Nasıl Yapılır?

Logonuz, damla, lazer kazıma veya tampon baskı ile uygulanır

Mark Hakkında

BrandCharger 2011 yılında Hong Kong ve Hollanda'da faaliyetlerine başladı. Sadece 7 yılda 19 endüstri ödülü kazanarak ve birçok kez aday gösterildikten sonra, BrandCharger, promosyon ürünleri ve kurumsal hediye endüstrisinde ciddi bir oyuncu olduğunu kanıtladı.
Şu anda BrandCharger, promosyon ürünleri ve kurumsal hediye endüstrisi için dünya çapında 100'den fazla ülkede distribütörleriyle lider tedarikçidir. Shenzhen dışında, BrandCharger'ın Hong Kong, Hollanda ve ABD'de ofisleri bulunmaktadır.

BrandCharger, mükemmel müşteri desteği ile birlikte en yüksek kalite standardını korur.